táborová trička s potiskem na tábor
Trička na tábor s potiskem

Táborová sezóna je v plném proudu a my právě expedujeme další várku triček na tábor. V rámci naší akce na táborová trička s vlastním potiskem, která probíhá již od března, bychom vám rádi ukázali několik triček

Táborová trička udělají obrovskou radost dětem i vedoucím. Na táboře si užijí ještě větší legraci a navíc si s sebou domů odvezou krásnou vzpomínku na letní dny strávené na táboře.

Prohlédnout akční letáček táborových triček

dárkové balíčky selgen a.s.
Dárkové krabičky

V rámci našich služeb nabízíme i zhotovení firemních reklamních předmětů. Minulé Vánoce od nás naši obchodní partneři obdrželi nevšední dárkové balíčky s ochrannými pracovními pomůckami. Tento netradiční tematický dárek získal skvělé ohlasy!

Pokud Vás už nebaví dávat a dostávat každý rok diáře nebo kalendáře, neváhejte udělat změnu. Pořiďte vašim zákazníkům nebo vlastním zaměstnancům krabičku s předměty OPP z našeho sortimentu nebo vlastním obsahem. Stejně jako přední česká šlechtitelská firma Selgen, které tímto děkujeme za krásnou recenzi:

„Nejkrásnější dar, který druhému můžete dát je Váš čas. Udělali jsme si ho, abychom mohli ten nejkrásnější dar věnovat našim obchodním partnerům a zákazníkům v podobě medových perníčků v krabičkách od firmy Build Point.
Děkujeme za spolupráci 🙂 Ing. Laďka Prokopová, Selgen, a.s.“

AZP LOGO
Softshellové bundy s výšivkami pro AZP Brno

Softshellové bundy JUST s výšivkou pro společnost AZP Brno, předního výrobce sanitární techniky v ČR.

Výšivky pro e-shop Pneu-kvalitne.cz

Výšivky na srdce, rukáv a záda fleecových mikin a softshellových bund pro e-shop s pneumatikami Pneu-kvalitne.cz.

Reflexní vestičky do mateřských škol

V našem sortimentu naleznete také reflexní vestičky do mateřských škol. Vestičku můžeme potisknout logem školky nebo na ni umístíme obrázek třídy, do které děti chodí. Rádi zpracujeme vaše přání, zdarma vytvoříme náhled oděvu s potiskem a zašleme cenovou kalkulaci.
Prohlédněte si fotky z realizovaných zakázek.

„Dobrý den,
z vestiček máme jen dobré pocity, jednak z většího bezpečí našich dětí a vyšší přehlednosti také pro dozor a dohled nad dětmi. S vestičkami jsme spokojeni my, rodiče i děti. Jsou zaručeně bezpečně a pěkně vidět, navíc děti vestičky rády nosí, protože má každý tu svoji, tak se o ně i dobře starají.
Děkujeme, MŠ Libina“

Ptáček – velkoobchod, a.s.

Výšivky a potisk loga Ptáček a Concept na montérkové oděvy řady 4TECH a softshellové bundy.

ARMAT Praha

Výšivka laclových montérek pro instalatérskou firmu ARMAT Praha.

MOBATIME (ELEKON s.r.o.)

Kompletní pracovní oblečení s potiskem a výšivkami pro firmu ELEKON, s.r.o., výrobce průmyslových hodin.

zakázkový potisk kšiltovek
Zakázkový potisk

Zakázkový potisk oděvů – triček, mikin, bund i kšiltovek pro různé příležitosti.

zakázkový potisk kšiltovek